سرویس های خواب کمجاچوب

سرویس خواب رنیور

کلاف اصلی سرویس خواب رنیور از MDF هانی کامب یا شبکه لانه زنبوری با قطر پنج سانتیمتر می باشد. که در عین مقاومت بسیار بالا و ضخامت بالا، وزن مناسبی دارد. قسمت تاج این کار نیز از ترکیب همان ام دی اف هانی کامب و پارچه تولید شده است. دیواره های کناری تخت قابلیت سفارش به صورت پارچه ای یا قید ام دی اف را دارند. سایر محصولات این سرویس خواب با پایه چوب طبیعی و بدنه ام دی اف ساخته شده اند. درب پاتختی، دراور و میز آرایش ام دی اف رنگی کار شده است.

سرویس خواب کوبو

سرویس خواب کوبو شامل تخت ۹۰-۱۲۰-۱۶۰ با کف متحرک یا ثابت و کمد و عسلی و دراور و پاتختی و میز آرایش و قاب آینه و میز تحریر است.
این سرویس خواب به صورت ظاهری تمام پارچه با قابلیت تنظیم سه حالت تاج تخت، قابل سفارش است. از مواردی که خرید این سرویس خواب را برای مشتری آسان می کند، قابلیت تعویض و شستشوی پارچه این تخت می باشد.

سرویس خواب کالی

سرویس خواب کالی شامل تخت ۱۶۰ با کف متحرک یا ثابت و پاتختی و میز آرایش و قاب آینه و دراور و عسلی است. تخت کالی به دو صورت کف ثابت و کف متحرک قابل سفارش است. ترکیب چوب طبیعی و پارچه طراحی منحصر به فردی به این سرویس خواب داده است.سایر محصولات این سرویس خواب از ترکیب چوب و ام دی اف ۱۶ میل با کیفیت تولید شده است.

سرویس خواب ورونیکا

کلاف اصلی سرویس خواب ورونیکا از MDF هانی کامب یا شبکه لانه زنبوری با قطر پنج سانتیمتر می باشد. که در عین مقاومت و ضخامت بالا، وزن مناسبی دارد. در قسمت پایین سری تخت از ام دی اف پروفیل استفاده شده که در دو رنگ کاتیا و سفید قابل سفارش است. پاتختی مدل ورونیکا در دو مدل تک کشو و دوکشو قابل سفارش است. داروور سه و چهار کشو است و قاب آینه هم به صورت گرد یا مستطیل قابل سفارش است.

سرویس خواب کارما

سرویس خواب کارما شامل تخت ۱۶۰ با کف متحرک یا ثابت و دراور و پاتختی و عسلی و قاب آینه است. تخت کارما با استفاده از ترکیب پارچه و ام دی اف تولید شده است. قسمت بالای تاج تخت به صورت متحرک است که باعث تنظیم پشت سری تخت می گردد. یکی از موارد تمایز این تخت لبه های گرد آن می باشد. دراور و آینه قدی این سرویس به صورت یک تکه و جداگانه قابل سفارش است.

سرویس خواب آیون

سرویس خواب آیون شامل تخت ۹۰-۱۲۰-۱۴۰-۱۶۰ با کف متحرک یا ثابت و پاتختی و میز آرایش و قاب آینه و میز تحریر می باشد. این سرویس خواب به صورت تمام چوب طبیعی و در رنگ های متنوع قابل سفارش است.تاج تخت این سرویس از ترکیب چرم یا پارچه و چوب طبیعی تولید شده است. که این امر باعث ایجاد تنوع بسیار خوبی مطابق سلیقه مشتری خواهد شد.

سرویس خواب پارمیدا

سرویس خواب پارمیدا شامل تخت ۹۰-۱۲۰-۱۶۰ با کف متحرک یا ثابت، دراور و پاتختی و قاب آینه

سرویس خواب مونیکا

سرویس خواب مونیکا شامل تخت ۱۲۰-۱۶۰ با کف متحرک یا ثابت و دراور و پاتختی و قاب آینهمی باشد. بدنه تخت از ام دی اف ۱۶ میل تولید شده است ولی تاج تخت به صورت نیم هلال چرمی تولید می گردد.

سرویس خواب ویوا

سرویس خواب ویوا شامل تخت ۱۶۰ با کف متحرک یا ثابت، دراور و پاتختی و قاب آینه

سرویس خواب آلفان

سرویس خواب آلفان شامل تخت ۹۰-۱۲۰-۱۶۰ با کف متحرک یا ثابت، دراور و پاتختی و میز آرایش و قاب آینه است. تخت آلفان قابل سفارش با کف متحرک و کف ثابت است. جنس اصلی بدنه کار ام دی اف با قطر ۱۶ میلیمتر می باشد. تاج تخت هم به صورت ترکیب ام دی اف و چرم یا پارچه می باشد.

سرویس خواب آیدا شامل تخت ۹۰-۱۲۰-۱۴۰-۱۶۰ با کف متحرک یا ثابت و پاتختی و میز آرایش و قاب آینه و میز تحریر

سرویس خواب هایکا

سرویس خواب هایکا شامل تخت ۱۲۰-۱۶۰-۱۸۰ با کف متحرک یا ثابت، دراور و پاتختی و میز آرایش و عسلی و قاب آینه

سرویس خواب آبنوس

سرویس خواب آبنوس شامل تخت یک نفره با کف متحرک، عسلی و دراور و آینه و کتابخانه و کمد لباس و میز تحریر

سرویس خواب ماندیس

سرویس خواب ماندیس شامل تخت ۹۰-۱۲۰-۱۶۰ با کف متحرک یا ثابت، دراور و پاتختی و و دراور و میز کامپیوتر و میز تحریر و ویترین و عسلی و قاب آینه
Call Now Buttonتماس با کمجاچوب